Vybavení provozovny na klíč

Máte fitness centrum, solnou jeskyni, wellness, hotel či jinou komerční provozovnu?

Na zakázku Vám provozovnu vybavíme vším co požadujete: posilovací stroje zn Kettler, steppery zn. Sanyo, masážní křesla s mincovníkem, oxygenový bar a další

Více informací na tel.čísle: +420 604234341 p. Rada.

Bioptronická lapma polarizační.

 

Bio lampa Bio V + stojan

Cena: 29 320 Kč
Ušetříte: 25%!
Cena po slevě:
21 990 Kč s DPH
Bioptronová lampa BIO-V je zařízení využívající polarizace světla k aktivaci samoléčivých procesů živé tkáně. Běžně je využívána ve …
 

BIO LAMPA + stojan

ibc-3020-p2-mini

Světelná terapie – bio V lampy

Světelná terapie – fototerapie

Neobsahuje UV záření a jedná se o tzv. studené světlo. Fototerapie nenahrazuje plně léčbu, zmírňuje bolesti, pacient bere méně léků a dosti často dochází k odeznění příznaků nemocí.

Polarizační lampa
Regeneruje-poškozenou kůži, operační rány, bércové vředy, proleženiny, špatně se hojící rány, pomáhá odstraňovat bolesti-pohybového aparátu, bolesti kloubů a páteře, akutní a chronické revmatické onemocnění.
Pomáhá při onemocnění kůže – opar, pásový opar, akné,lupénka.
Pomáhá při – infekčním onemocnění, zánětlivých stavech.
Vyhlazuje vrásky, celulitidu a strije.

Polarizační lampu BIO -V je možno použít k léčbě světlem v následujících oborech:

· v rehabilitaci a sportovní medicíně při aplikaci u úrazů měkkých tkání
· v chirurgii při hojení ran a jizev po různých zákrocích
· v kožním lékařství při aplikaci kožních onemocnění, ekzémů a popáleninách
· v revmatologii při aplikaci na tišení bolesti kloubů, svalů a celého pohybového aparátu
· v gynekologii aplikace v oblasti zevních pohlavních orgánů, záněty, mykózy atd.
· ve stomatologii
· ve všech dalších medicínských oborech včetně dermatologie, ale i kosmetice
· v neposlední ředě je hojně využívaná i ve veterinárním ošetření
Včasná ,správná a hlavně pravidelná aplikace léčebného polarizovaného světla pomocí lampy BIO - V dokáže snížit celkovou spotřebu léků u mnoha akutně i chronicky nemocných pacientů a zmírnit tak negativní účinky řady preparátů.

IBC-3020 - Polarizační Bio-V lampa + stojan

20 wattová polarizační lampa, uložena ve speciálním obalu v němž je současně uložen zdroj se síťovým a propojovacím kabelem, soustředná čočka a 5 ks barevných filtrů k barevné světelné terapii, ve speciální tašce je rozložený stojan k lampě s úchytem.
Světelný zdroj 20 wattů s akustickou signalizací, digitálním nastavením času ( 1 - 30 minut ) je vybavena automatickým vypínačem., zdroj energie s výkonem 30 W,který transformuje 230 v ze sítě na 12 V, životnost zdroje světla min. 3000 hodin, plocha světelného paprsku je 26 cm2, vlnová délka 480 - 3400 nm
Speciálně vybavena soustřednou čočkou pro zvýšení účinku, dále je vybavena 5 přídavnými barevnými filtry modrý, červený, zelený, oranžový, fialový


  

ibc-3020-03

Samoléčebný potenciál lidského organismu lze významně podpořit a přirozeně aktivovat pomocí světelná terapie. Její včasná a správná aplikace může snížit celkovou spotřebu léků, zmírnit nežádoucí a vedlejší účinky chemických preparátů či nebezpečí návyku. Díky výjimečnému potenciálu světelné terapie se snižuje zátěž organismu a postupně se posiluje celý imunitní systém.

Rychlé řešení bolesti a zánětlivých stavů
Polarizační lampy řady BIO-V z rodiny Vitalcare vyzařují světlo v širokém rozsahu spektra, s maximem výkonu v rozsahu cca 500–2500 nm. Světlo polarizační lampy nepůsobí pouze jako zdroj povrchového tepla, ale má schopnost cíleného průniku do hlubších struktur lidského těla, kde specificky působí na molekulární strukturu buněčných membrán. Pronikající elektromagnetické vlnění posiluje buněčný metabolismus, čímž dochází k významnému urychlení regeneračních schopností a hojivých procesů, snížení bolestivosti a potlačení zánětlivých pochodů ve tkáni.

V důsledku průniku polarizovaného světla lampy se místně (ve tkáni) zvyšuje teplota, avšak z medicínského hlediska mají větší význam fotochemické změny, které přinášejí analgetický, protizánětlivý a biostimulační efekt:

Protibolestivý (analgetický) účinek je způsoben změnami v potenciálu buněčných membrán u nervových buněk. Je zvýšen práh pro nervové dráždění, roste tvorba opioidů, beta-endorfinu a je vylučována kyselina 5-OH-indoloctová. Tím jsou ovlivněny neurosvalové jednotky.
Protizánětlivý účinek souvisí z velké části se snížením tvorby prostaglandinů ve tkáních, v nichž zánětlivé procesy probíhají.
Biostimulační efekty jsou spuštěny a podpořeny již probíhajícími řídicími pochody na úrovni samostatných buněk ve tkáni. Zároveň jsou zpomaleny chorobné a degenerativní procesy v těchto buňkách. Jsou urychleny metabolické pochody (bez hromadění odpadních látek), podnícena tvorba potřebných buněčných působků – a naopak utlumena tvorba látek provázejících chorobné stavy. Dále je zvýšena aktivita buněk potřebných pro úspěšné hojení ran, pro hojivé pochody kožních štěpů a jizev.


Světlo lampy BIO-V má z medicínského hlediska pozitivní rozsah spektra – není v něm obsaženo ultrafialové záření

Účinná terapie pro široké spektrum obtíží
Z oblastí úspěšného použití světelné terapie:

balneologie,

dermatologie,
fyzioterapie, rehabilitace, před masáží,
revmatologie,
chirurgie,
kosmetika,
neurologie,
ortopedie,
pediatrie a praktické lékařství.

Použití lampy BIO-V se obecně nedoporučuje u epilepsie, při zvýšené funkci štítné žlázy (či u jizvy po operaci štítné žlázy), v době léčby zhoubných nádorů, v těhotenství (neozařovat břicho a podbřišek), u podezřelých mateřských znamének a jizev přímo po operaci, u metabolické poruch s fotosenzibilizací kůže, po podání léků nebo jiného přípravku s fotosenzibilizující látkou. Při akutní infekci možné používat pouze po dohodě s lékařem. Vždy je nutno zabránit svícení přímo do očí.

Osvědčený pomocník pro zlepšení zdravotního stavu
Světelná terapie s lampou BIO-V byla ověřena v řadě předních klinických center. Je založena na principu polarizovaného světla a využívá aspektů světla, které jsou podobné části spektra produkovaného sluncem (vynechává nebezpečné UV záření). Využívá tak přirozené procesy jako součást uzdravování.

Bioptronová lampa BIO-V 3020

Bioptronová lampa BIO-V je zařízení využívající polarizace světla k aktivaci samoléčivých procesů živé tkáně. Běžně je využívána ve zdravotnických zařízeních a pozitivně hodnocena v rámci celé řady klinických studií.