Vybavení provozovny na klíč

Máte fitness centrum, solnou jeskyni, wellness, hotel či jinou komerční provozovnu?

Na zakázku Vám provozovnu vybavíme vším co požadujete: posilovací stroje zn Kettler, steppery zn. Sanyo, masážní křesla s mincovníkem, oxygenový bar a další

Více informací na tel.čísle: +420 604234341 p. Rada.

Masážní křeslo pro komerční účely

 

Mincovník , žetonér

Cena:  7 990 Kč s DPH
 

Masážní křesla s mincovníkem

Cena:  49 990 Kč s DPH
 

Masážní křeslo s mincovníkem

Cena:  59 990 Kč s DPH
 

Masážní křeslo s mincovníkem

Cena:  64 990 Kč s DPH
 

Masážní křesla s mincovníkem

Cena:  99 990 Kč s DPH
   
 

VYSOKÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ A JEDINEČNÝ KOMFORT

Nejlepší investice je investice do Vašeho zdraví. Když budete zdraví, můžete si splnit své sny nebo učinit šťastnými své nejbližší. Zdraví je prostě to nejcennější a jsme si za ně odpovědný každý sám. Masáže jsou jednou ze správných cest a my Vám ji vřele doporučujeme. A pokud se chcete masírovat  na masážních křeslech,  které jsou funkční, spolehlivé a vhodně doplní Váš interiér, jste na té nejlepší adrese.

Masážní křesla

Masážní křesla mají čalounění a polstrování vyrobené  z vysoce kvalitní syntetické kůže, která vypadá jako pravá kůže, avšak oproti pravé kůži je jemnější a pružnější, takže nedochází k takovému opotřebení vlivem působení masážních jednotek.  Masážní křeslo má také velice pohodlné polstrování, a proto můžete trávit v tomto křesle dlouhé hodiny příjemné relaxace.

Pro maximální pohodlí je možné masážní křeslo nastavit do téměř libovolné polohy. Opěrku zad je možné sklopit až o 170° a nožní opěrku pak až o 90°, což ve výsledku znamená, že se křeslo rozloží téměř až do polohy skvělé masážní postele. Masážní křeslo je elektronicky polohovatelné a ovládá se pouhým stiskem jednoho tlačítka na dálkovém ovládání. Můžete si tak vychutnat masáž v poloze, která vám nejvíce vyhovuje. Pro osoby s delší nebo naopak kratší postavou je určená funkce nastavení délky podnožky, kterou je možné prodloužit nebo zkrátit přibližně v rozsahu 10cm. Pro snadné přemístění je křeslo vybaveno dvěmi pojízdnými kolečky.

Masážní křeslo umožňuje všechny funkce jednoduše ovládat pomocí ovládacího panelu, který je umístěné ve speciálním držáku na levé straně křesla. Ovládací panel obsahuje kromě ovládacích tlačítek také vysoce podrobný LCD displej, na kterém během masáže vidíte všechny potřebné informace včetně typu aktivní masáže nebo zbývajícího času. Každá funkce je znázorněna speciálním symbolem. Kromě toho je na displeji graficky znázorněna část těla, která je právě masírována.

Ovládací panel umožňuje jak spouštění automatických programů, tak také možnost velice podrobného ručního nastavení masáže včetně ovládání přehrávání hudby. Práce s masážním křeslem je díky tomuto ovládání opravdu velice snadná. Pro ještě větší pohodlí při používání tohoto masážního křesla je součástí balení bezdrátový dálkový ovladač, pomocí kterého lze ovládat automatické programy a všechny základní funkce.

TECHNICKÉ PARAMETRY

* spotřeba energie: 260W max.
* přednastavený časovač: 30 minut
* polohování zádové opěrky: 110° – 170°
* polování nožní opěrky: 90°
* prodloužení nožní opěrky: 10cm max.
* barva: černá nebo krémová
* rozměry: 135 x 86,5 x 80cm (V x Š x H)
* hmotnost: 84kg
* napájení: kabelem ze sítě AC 230V / 50Hz

SHRNUTÍ

Masážní křesla si naši zákazníci pořizují pro nejrůznější účely. Někteří masážní křeslo používají pro masáž svých zaměstnanců ve firmě, někdo si jej pořídil pro komerční účely do masážního studia. Masážní křeslo si však pořídili zákaznici také pro domácí použití. Pakliže, třeba i nedobrovolně, ale dlouho používáte počítač a myš držíte stále v ruce, můžete po určité době cítit únavu v zápěstí. Pro tyto účely masážní křeslo nabízí područky pro masáž namožených rukou. Měkké, pohodlné polstrování, mnoho funkcí a pevná konstrukce je pouhý zlomek z toho, co masážní křesla poskytují.

Na vybrané modely záruka 5 let - servis do 48 hodin po celé ČR a SR