Vybavení provozovny na klíč

Máte fitness centrum, solnou jeskyni, wellness, hotel či jinou komerční provozovnu?

Na zakázku Vám provozovnu vybavíme vším co požadujete: posilovací stroje zn Kettler, steppery zn. Sanyo, masážní křesla s mincovníkem, oxygenový bar a další

Více informací na tel.čísle: +420 604234341 p. Rada.

Splátky na CETELEM

is-splatky

Zaujalo Vás některé masážní křeslo a nemáte dostatečnou hotovost?

Nevadí. U všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr až 100.000 Kč, pro který potřebujete jen pár osobních údajů a dokladů. Můžete nakupovat i s minimální akontací se splátkami od 5 do 45 měsíců. Klasický spotřebitelský úvěr lze rychle a s minimální administrativou vyřídit přímo v našich prodejnách nebo stačí pouze po telefonu, úvěrovou smlouvu podepíšete až při dodání zboží. Nepotřebujete žádného ručitele, pouze doklady k ověření totožnosti a Vašeho příjmu. 
 Masírujte se už dnes, ale splácet začněte až příští měsíc!

VOLEJTE: tel.č.: 604 234 341 p. Rada

 

 

 

Dle domluvy je možné sjednat na zakoupené křeslo montáž + instalaci.

 

1.Způsob plateb

 na dobírku (doručením Českou poštou, kurýrem, přepravní společností  až do domu)

 hotově (osobním odběrem)

 složenkou (splátky)  

 na fakturu

 bankovním převodem                                                                                                    

2. Dodání zboží 

Doba předpokládané expedice od přijetí objednávky na Vámi určenou dodací adresu je na území České republiky 5 pracovních  dnů a na území Slovenské republiky 7 pracovních dnů.

Servis

Máte obavy, že se výrobek porouchá a vy jej nebudete moci používat?
I přes 100 % kvalitu, danou letitými zkušenostmi při výběru výrobců a dodavatelů, se může nějaká vada vyskytnout, obavy však mít nemusíte!

Na všechny naše výrobky poskytujeme 24 měsíční záruku.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Kromě toho jsme v kontaktu s ostatními výrobci masážních zařízení a jsme schopni opravit masážní křesla od jiných dodavatelů v ČR a SR.

 

Zprostředkování obchodu - Dovoz zboží z Číny

Dovoz zboží z Číny

Zprostředkováváme dovoz zboží z Číny, přímo od čínských výrobců. Již dávno není pravda, že zboží z Číny je nekvalitní a podřadné. Čína se totiž postupně začla přeorientovávat na výrobu kvalitního i luxusního zboží. Import zboží z Číny je velmi lákavou alternativou k dovozu zboží z USA, protože výrobky z Číny jsou při stejné kvalitě mnohonásobně levnější.

Import zboží z Číny
Import zboží z Číny s v poslední době velmi rozmáhá a existuje mnoho společností, které ho zprostředkovávají. Většina těchto společností ale zprostředkovává import zboží z Číny v trošku jiném pojetí než my. My zprostředkováváme import zboží z Číny pro běžné spotřebitele, narozdíl od jiných společností, které zařizují import zboží z Číny ve velkém, pro firmy a velkoodběratele.

Co tedy nabízíme?
Nabízíme: dovoz zboží z Číny, zprostředkování nákupu z Číny, import zboží z Číny, dovoz levného zboží z Číny, import spotřebního zboží z Číny.
Dovoz zboží z Číny - import/export

Zprostředkování zahraničního obchodu
Nabízíme kompletní servis zaměřený na dovoz zboží z Číny, vyhledání výroby, kontrolu a dovoz výrobku přímo od výrobce, přesně podle požadavků klienta.
Zajišťujeme komplexní řízení dodavatelsko-odběratelských vztahů.
Prostřednictvím naší kanceláře jsme schopni efektivního vyhledávání výrobce pro téměř jakýkoliv produkt.
Spolupracujeme s externími poradci z Číny.
Využíváme svých zkušeností v oblasti logistiky, dovezeme zboží od výrobce až k Vám.
Zajistíme celní deklaraci
Jsme firma se zastoupením v Číně zprostředkovávající nákupy přímo z Číny. Jsme zaměřeni na nejnižší cenu a děláme vše pro to, abychom Vám ji mohli nabídnout.
Máme zástupce a sklad přímo v Číně, který neslouží ke skladování zboží, ale pouze ke zkompletování objednávek z čínských továren a následnému odeslání přímo k Vám domů. Nejsou zde žádné mezičlánky ani zprostředkovatelé, kteří by zvyšovali naše náklady, což vede k tomu, že Vám můžeme nabídnout bezkonkurenčně nejlepší cenu na trhu.

Jsme schopni dodávat zboží i velkoobchodně do Vašich internetových a kamenných obchodů, za ještě lepší ceny. Více informací na tel.č.: +420 604234341
 

Jak nákup funguje?

Proces při nákupu u nás vypadá takto.
Továrna v Číně -> Kompletovací sklad -> Vy
U standardních prodejců je však tento proces mnohonásobně delší. Zboží jde přes více firem, ze kterých si každá připočte svou marži a zboží je tedy i vícekrát přepravováno, což se pak také výrazně promítne v ceně. Proces pak vypadá zhruba takto.
Továrna v Číně -> Velkoobchod v Číně -> Dovozce pro Evropu -> Velkoobchod v ČR -> Maloobchod -> Vy
Zboží takto cestuje 5x poštou, což výrazně navýší jeho cenu. Navíc každý z těchto subjektů si připočte ke zboží svou marži, takže cena zboží je 5x navýšena. Všechny tyto mezičlánky při nákupu u nás odpadají.

INFPO